Вопросы по NanoVFO 3

UR5FFR
Site Admin
Posts: 2195
Joined: 21 Apr 2012, 22:00
Позывной: UR5FFR
Location: Odessa

Re: Вопросы по NanoVFO 3

Post by UR5FFR »

Дуже мала напруга на стоку. Стік 2n7002 підключити до плати точка KEY та через резистор десь 3к3-4к7 до лінії power плати.
Затвор 2n7002 через резистор 10ком на землю. PTT на платі можна не підключати тоді зробити монтажне ИЛИ - два будь яки кремнієві діоди катодами в затвор 2n7002 а на їх аноди подати сигнали KEY та TX з синтезатора
МаксимFTW
Posts: 9
Joined: 16 May 2023, 10:09
Позывной: UR5FTW

Re: Вопросы по NanoVFO 3

Post by МаксимFTW »

UR5FFR wrote: 12 Jun 2023, 14:54 Дуже мала напруга на стоку. Стік 2n7002 підключити до плати точка KEY та через резистор десь 3к3-4к7 до лінії power плати.
Затвор 2n7002 через резистор 10ком на землю. PTT на платі можна не підключати тоді зробити монтажне ИЛИ - два будь яки кремнієві діоди катодами в затвор 2n7002 а на їх аноди подати сигнали KEY та TX з синтезатора
Дякую ,але чи є сенс це робити ,я просто взяв 5в з контакту TX синтезатора , там же також є напруга під час замикання ключа на синтезаторі ,і все працює ,але тепер питання іншому ,чомусь в такій конфігурації коли натискаю птт на синтезі ,5в йдуть на key основної ,і на активацію передачі трансивера ,і все пищить ,все працює ,але от коли замикаю ключ замість птт на синтезаторі ,то також йдуть 5вольт поступають і нас key трансивера і на активацію передачі ,але от не пищить в ефір нічого ,не розумію в чому справа ,тут наче вже якось із синтезом пов'язано ...🤷🏻
Павло
Posts: 10
Joined: 05 Jul 2023, 14:13
Позывной: ut5eud

Re: Вопросы по NanoVFO 3

Post by Павло »

Андрій, доброго здоровья.
Підкажіть які кварци Y1, Y2? Я маю на увазі типорозмір. Плата від Вас. Це моя перша спроба роботи с смд.
UR5FFR
Site Admin
Posts: 2195
Joined: 21 Apr 2012, 22:00
Позывной: UR5FFR
Location: Odessa

Re: Вопросы по NanoVFO 3

Post by UR5FFR »

Павло wrote: 05 Jul 2023, 19:24 Андрій, доброго здоровья.
Підкажіть які кварци Y1, Y2? Я маю на увазі типорозмір. Плата від Вас. Це моя перша спроба роботи с смд.
Усе дуже просто - берете у якості "донора" плату ардуіно нано та здуваєте звідти феном усе що потрібно. Кварц до атмегі стоїть поруч з чіпом. А от кварц до CH340 скоріш за все відсутній бо останнім часом вони ставлять таку версію CH340 контра має вбудованний кварц
Павло
Posts: 10
Joined: 05 Jul 2023, 14:13
Позывной: ut5eud

Re: Вопросы по NanoVFO 3

Post by Павло »

Дякую за відповідь. Буду пробувать.
Павло
Posts: 10
Joined: 05 Jul 2023, 14:13
Позывной: ut5eud

Re: Вопросы по NanoVFO 3

Post by Павло »

Всім, доброго здоровья.
При загрузке скетча выдаёт ошибку. Как я понимаю, нет библиотеки i2c.h. Где её взять и как добавить? Сожалению здесь не могу добавить скрин. Не могу найти окошечко для добавления фото.
Андрей Николаевич, я Вам его на почту скидывал.
UR5FFR
Site Admin
Posts: 2195
Joined: 21 Apr 2012, 22:00
Позывной: UR5FFR
Location: Odessa

Re: Вопросы по NanoVFO 3

Post by UR5FFR »

Чтобы добавить в сообщение картинку или файл внизу после кнопки Submit Выбираете Attachments и жмете кнопку Add files.
Судя по скрину вы что-то совсем не то делаете. Вам надо скачать исходники прошивки с гитхаба https://github.com/andrey-belokon/NanoV ... master.zip Разархивировать их в отдельную папку. Потом скачать библиотеку https://github.com/andrey-belokon/UR5FF ... master.zip Разархивировать ее в папку NanoVFO3. В среде ардуино установить библиотеку SSD1306Ascii. Потом открыть NanoVFO3\NanoVFO3.ino
Павло
Posts: 10
Joined: 05 Jul 2023, 14:13
Позывной: ut5eud

Re: Вопросы по NanoVFO 3

Post by Павло »

Безымянный1.jpg
Безымянный.jpg
Вроде всё делаю правильно, но увы.
UR5FFR
Site Admin
Posts: 2195
Joined: 21 Apr 2012, 22:00
Позывной: UR5FFR
Location: Odessa

Re: Вопросы по NanoVFO 3

Post by UR5FFR »

https://github.com/andrey-belokon/UR5FF ... master.zip надо разархивировать в папку NanoVFO3. Вы наверное разархивировали папку которая в архиве. А надо файлы из нее положить рядом (в ту же папку) где лежит NanoVFO3.ino
Павло
Posts: 10
Joined: 05 Jul 2023, 14:13
Позывной: ut5eud

Re: Вопросы по NanoVFO 3

Post by Павло »

Андрей Николаевич, спасибо!
С Божей помощью и Вашей вроде получилось. Всё залилось.
Буду потихоньку двигаться дальше. Просто времени мало свободного.
Post Reply